АКЦІЯ "ПРАПОР УКРАЇНИ - ПРАПОР МИРУ"

 

Всеукраїнська газета «Сільський вісник» та її видавець ТОВ «СІ.В» планують на честь 25-річчя Дня Незалежності України та Дня Державного Прапора України у період із 21 по 25 серпня 2016 року створити найбільший у світі національний прапор із живих квітів площею близько 15000 м2 з подальшою реєстрацією цього заходу у Книзі рекордів Гіннеса та Книзі рекордів України. Складові частини прапора будуть вирощені тисячами українців з усіх куточків нашої країни. З 15 серпня ми почнемо демонструвати прапор у районних центрах. 18 серпня збірні прапори прикрасять головні площі обласних центрів, а 21 серпня всі квіти вирушать до Києва, де відбудеться саме дійство.

Ми висловлюємо глибоку  подяку МІНІСТЕРСТВУ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ, МІНІСТЕРСТВУ КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ, КИЇВСЬКІЙ МІСЬКІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ, ОБЛАСНИМ ДЕРЖАВНИМ АДМІНІСТРАЦІЯМ, КЕРІВНИЦТВУ НАЦІОНАЛЬНОГО МУЗЕЮ НАРОДНОЇ АРХІТЕКТУРИ ТА ПОБУТУ УКРАЇНИ за сприяння та активну підтримку проведення заходу з 21 серпня 2016 р. по 27 серпня 2016 р. до 25-річчя Дня Незалежності України та Дня Державного Прапора України. Також ми щиро вдячні всім директорам шкіл, жителям міст і сіл всієї України, які вже вирішили разом з нами створити найбільший національний прапор у світі з живих квітів. Разом ми сила! Слава Україні!

ТОВ "Сі.В" та всеукраїнська газета "Сільський вісник", організатори рекорду Гіннеса та рекорду України з найбільшого національного прапора з живих квітів, до Дня Прапора 23 серпня та Дня Незалежності України 24 серпня 2016 р. визначилися з місцем проведення заходу, який відбудеться в період з 21 серпня по 27 серпня 2016 р.

Це дійство буде проходити у Національному музеї народної архітектури та побуту України — найбільшому у Європі музеї просто неба з найповнішим етнографічним зібранням нашої держави. Загальна площа музею — понад 131 га. Музей розташований на південній околиці Києва, серед зелених дібров стародавнього Голосіївського лісу, поряд з історичним селищем Пирогів — тому за ним закріпилась народна назва Музей у Пирогові. Тут можна побачити й осягнути всю Україну – якою вона була понад сто років тому. Мальовничі краєвиди відтворюють і доповнюють історичне середовище різних регіонів України. Музей є важливим науково-методичним центром України з вивчення матеріальної та духовної культури, її збереження, патріотичного виховання нації. Зараз на території розміщено близько 300 унікальних пам’яток народної архітектури, датованих XVI-XX ст.

На території музею у цей період будуть проводитись різноманітні культурно-масові заходи присвячені 25-річчю Незалежності України, та дню Державного Прапору України. Радимо керівникам закладів освіти та науки України, керівникам підприємств та організацій запланувати екскурсії до музею. Вартість квитка до музею складає 5 грн. для дітей початкової школи, а старшим учням та студентам – 15 грн.

Екскурсії будуть проводити екскурсоводи Національного музею народної архітектури та побуту України. Оскільки на квіти, які виростили учасники конкурсу, буде встановлено етикетку з інформацією про учасника, кожен матиме можливість сфотографуватись біля своєї особистої частини прапору, на добру згадку.

В разі перемоги із занесенням до книги рекордів Гіннеса серед учасників, що приймали участь у створенні прапора, відбудеться розіграш поїздок до Голландії. Також на всіх очікують приємні сюрпризи, подарунки, учасники отримають копії сертифікатів Книги рекордів Гіннеса та Книги рекордів України.

Ми звернули увагу на прохання багатьох організацій, учбових закладів надати таке насіння, із якого можна було б легко зробити прапор України на будь-якій клумбі. Прохання пов’язане з тим, що виростити розкішну петунію синього кольору без відповідного досвіду — досить складна задача. Тому для вас, керівники підприємств, мери міст та сіл, вчителі шкіл, пропонуємо насіння агератуму синього кольору та жовтих чорнобривців.

Ці рослини абсолютно непримхливі та прості у вирощуванні. Зрозуміло, що з цим набором ви не зможете взяти участь у створенні найбільшого національного прапора у світі з живих квітів, але ці квіти прикрасять наступного літа майдан у вашому населеному пункті, у дворі школи і навіть у приватних маєтках.

Партнерство

Друзья

Astravel
Astravel
Подписка
Подписка онлайн

Легко и быстро оформить Интернет-подписку на газету «Сільський вісник» можно здесь, зарегистрировавшись на сайте ДП Пресса с указанием своего адреса (либо адреса того человека, на которого Вы хотите оформить подписку).

Оплатить подписку можно банковской карточкой Visa или MasterCard, либо используя Webmoney, а еще с помощью счет-фактуры через любой банк.

Контакты (магазин)
г. Харьков, ул. Кооперативная, 22
тел/факс: (057)731-32-14. (057)731-18-63
Контакты (заказы)
тел/факс: (057)731-32-14, (057)731-18-63,
(096)39-78-814, (066)174-21-51
e-mail: orders@cib.net.ua
Контакты (безнал.)
(093)718-12-99,
e-mail: optsv@mail.ru
Контакты (редакция)
тел: (057)731-20-31
e-mail: cibpost@cib.net.ua
Контакты (рекламации)
Скарги (у письмовому вигляді, з фотографіями бракованого матеріалу) приймаються протягом двох тижнів з дня отримання товару на адресу:
а/с 195, м. Харків, 61003, або на електронну адресу: claim@cib.net.ua
Copyright by CiB@2009
All rights reserved
Designed by AM