АКЦІЯ "Прапор України"

Шановні читачі! Ви, звичайно, знаєте, що 24 серпня 2016 року нашій незалежній Україні виповниться 25 років. Це чверть століття! Тож давайте не словом, а ділом доведемо, що Україна – єдина!

Ми пропонуємо всім разом до Дня Прапора 23 серпня 2016 року виростити живий стяг із квітів жовтого та блакитного кольору та розмістити його у серці нашої неньки України – Києві!

Для участі в заході:

  • Замовте набір «Прапор».
  • Виростіть з насіння квіти на своєму подвір’ї, дотримуючись інструкції.

До речі, завдяки спонсорам проекту вартість набору «Прапор» складає половину від його дійсної ціни! Мало того, при замовленні понад 10 наборів — знижка 10%, більше 20 наборів – 20%. У набір «Прапор» входить: насіння квітів, пластмасові контейнери для вирощування, ґрунтосуміш та інструкція з вирощування.

Ми плануємо, що перед святами, 15 серпня 2016 р. прапори всіх учасників заходу наші представники зберуть у районному центрі, а 18 серпня збірні прапори прикрасять головну площу вашого обласного центру. Разом з вами ми визначимо лідерів – десять районних центрів та три обласних. 21 серпня всі квіти вирушать до Києва, де ми плануємо спільними зусиллями скласти прапор площею близько 15 тис. м2. Ми запрошуємо вас разом з нами позмагатися за рекорд Книги рекордів Гіннеса та Книги рекордів України. У разі перемоги всі учасники отримають персональні копії сертифікатів рекорду та багато різних сюрпризів, а переможці в кожній із трьох акцій — ще й поїздку до Голландії.

Приємний бонус від спонсорів проекту!

У подарунок до кожного набору ви безкоштовно отримаєте ще один пакетик насіння, яке зможете висадити в себе на клумбі. Один прапор від вашої сім’ї поїде до Києва, а другий залишиться біля хати, учбового закладу чи підприємства і буде милувати око й нагадувати, що саме ви виростили рекордний прапор своїми руками.

Міцна сім’я – міцна держава!

  • Виростіть квіти з набору «Прапор».
  • Сфотографуйтеся разом з ними та надішліть нам світлини.

Ми виберемо 500 світлин найкращих і найбільших прапорів, які візьмуть участь у розіграші лотереї. На всіх очікують приємні сюрпризи, подарунки, а двадцять сімейних пар виграють поїздку до парку квітів «Кьокенкоф» у Голландії наприкінці квітня 2017 року. Прізвища переможців ми опублікуємо в грудневому випуску 2016 року.

Живий прапор — руками учнів та студентів!

Шановні вчителі та викладачі! Ми пропонуємо вам зробити колективне замовлення наборів «Прапор». Виростіть квіти згідно з інструкцією, сфотографуйтесь з ними та надішліть нам світлини.

Серед усіх учасників буде розіграна лотерея. Головний приз – поїздка навесні 2017 року до парку «Кьокенкоф». Призерами стануть десять учбових закладів із найкращими прапорами з живих квітів. По два представники з кожного закладу вирушать у подорож до країни квітів – Голландії. Прізвища переможців ми опублікуємо в грудневому випуску газети 2016 року. Усі учбові заклади, що візьмуть участь, будуть нагороджені різноманітним посадковим матеріалом та отримають копії сертифікату рекордсмена Книги рекордів Гіннеса.

Прикрасимо підприємства квітами!

Шановні керівники підприємств, поштових відділень, голови районних та сільських рад! Ми пропонуємо вам зробити колективне замовлення наборів «Прапор». Виростіть квіти згідно з інструкцією

Серед усіх учасників буде розіграна лотерея. Головний приз – поїздка навесні 2017 року до парку «Кьокенкоф». Призерами стануть десять підприємств із найкращими прапорами з живих квітів. По два представники з кожного закладу вирушать у подорож до країни квітів – Голландії. Прізвища переможців ми опублікуємо в грудневому випуску газети 2016 року. Усі підприємства, що візьмуть участь, будуть нагороджені різноманітним посадковим матеріалом та отримають копії сертифікату рекордсмена Книги рекордів Гіннеса.

Партнерство

Друзья

Astravel
Astravel
Подписка
Подписка онлайн

Легко и быстро оформить Интернет-подписку на газету «Сільський вісник» можно здесь, зарегистрировавшись на сайте ДП Пресса с указанием своего адреса (либо адреса того человека, на которого Вы хотите оформить подписку).

Оплатить подписку можно банковской карточкой Visa или MasterCard, либо используя Webmoney, а еще с помощью счет-фактуры через любой банк.

Контакты (магазин)
г. Харьков, ул. Кооперативная, 22
тел/факс: (057)731-32-14. (057)731-18-63
Контакты (заказы)
тел/факс: (057)731-32-14, (057)731-18-63,
(096)39-78-814, (066)174-21-51
e-mail: orders@cib.net.ua
Контакты (редакция)
тел: (057)731-20-31
e-mail: cibpost@cib.net.ua
Контакты (рекламации)
Скарги (у письмовому вигляді, з фотографіями бракованого матеріалу) приймаються протягом двох тижнів з дня отримання товару на адресу:
а/с 195, м. Харків, 61003, або на електронну адресу: claim@cib.net.ua
Copyright by CiB@2009
All rights reserved
Designed by AM