Конкурс "Прикрасимо Україну до Дня незалежності"

Конкурс "Прикрасимо Україну до Дня незалежності"Товары с 1 по 16 из 20 в каталоге

на странице

Страница:
  1. 1
  2. 2

Товары с 1 по 16 из 20 в каталоге

на странице

Страница:
  1. 1
  2. 2

      День Незалежності – особливе національне свято. У цей непростий для нашої країни час воно набуває надважливого значення для кожного українця. В День Незалежності по всій Україні проходять різні урочисті заходи, концерти. Ми теж дуже бажаємо, щоб у ці дні наша прекрасна країна стала ще гарнішою, а ми всі насолоджувалися не тільки святковими подіями, а і красою нашої землі.

    Тож редакція газети «Сільський вісник» за підтримки агрофірми «CІB» оголошує новий конкурс: «Прикрасимо Україну до Дня Незалежності!» Давайте всі разом заквітчаємо нашу землю-неньку напередодні свята гарними квітами! На відміну від попередніх конкурсів, ми не будемо обмежувати вас певними правилами та стандартами. Ви можете виростити квітник до Дня Незалежності України будь-якого розміру та на будь-який смак. Це може бути, наприклад, національний прапор чи тризуб із квітів або просто гарна клумба чи композиція, якою ви можете пишатися. Місце розташування вашого квіткового творіння також не має особливого значення – хай то клумба на шкільному подвір’ї чи біля приватного будинку, композиція із квітів біля установи чи автозаправки або навіть... на балконі. Творіть! Фантазуйте! Експериментуйте! Щоб долучитися до конкурсу, слід:

Придбати насіння квітів на суму від 40 грн із запропонованого тут переліку.

Висіяти насіння не пізніше першої половини червня, аби рослини встигли зацвісти до початку проведення конкурсу. l Сфотографувати ваші клумби, композиції тощо і надіслати світлини до редакції «СВ». Ми чекаємо на ваші фото до 15 вересня. Всі цікаві світлини обов’язково потраплять на шпальти нашої газети.

Для переможців конкурсу (а їх буде аж 20!) ми приготуємо цікаві призи: цибулини квітів для осінньої посадки, насіння тощо. Список переможців буде опубліковано у жовтневому номері «Сільського вісника».

Успіхів вам і перемоги!

Пожалуйста, подождите...