Moravoseed - насіння овочевих культур з Чехії

Moravoseed - насіння овочевих культур з Чехії

Насіння овочевих культур чеської фірми «Moravoseed» уже досить відоме в Україні й користується популярністю як у професіоналів, так і в особистому домашньому господарстві. «Сільський вісник» багато років поспіль пропонує овочеве насіння «Моравосід», яке зарекомендувало себе з найкращого боку.


Відомо, що запорука успіху городника, хай то професіонал або дачник, на 70% залежить від посівного матеріалу. Тому не дивно, що фахівці фірми «Моравосід» щоденно, щорічно ведуть клопітку роботу як у своїй країні, так і за кордоном. Так, українське підприємство «Тирас» – офіційний представник в Україні чеської селекційної фірми «Moravoseed» – сумісно проводить дослідження та адаптування до наших конкретних ґрунтово-кліматичних умов новітніх сортів та гібридів. Щорічно проводяться дні поля, аналізуються врожайність, товарний вигляд, смакові якості, стійкість до хвороб та шкідників як для фермерів, так і для всіх зацікавлених. Правильний підхід до селекції дозволив створити абсолютно сучасні гібриди, які характеризуються не тільки гарною врожайністю, чудовими смаковими якостями та високою товарністю, а до того ж мають і доступну ціну.


Селекціонери «Moravoseed» по праву можуть пишатися своїм асортиментом білоголової капусти, перців, моркви, томатів та інших культур.Круті перці


У цьому році на Херсонщині виростили поле солодкого перцю площею у 79 гектарів. Його вже визнали найбільшим в Україні. Але, можливо, схожого за розмірами лану немає й у всій Європі. Принаймні, закордонні колеги фермерів вражені масштабами. Експерти Книги рекордів України заміряли і визнали – стільки перцю на одному лану ще ніхто не вирощував.


Посадили й доглядають цей перець разом два фермерських господарства Бериславського району Херсонщини. Крім кількох популярних сортів, тут вирощують іще й близько сотні гібридів і вивчають, які з них найкраще приживуться у спекотному херсонському кліматі. Найбільше насіння закуповують у Чехії – селекційно-виробнича фірма «Моравосід», а також у Голландії та Франції. Споживає херсонський перець не тільки вся Україна, а й кілька європейських країн. А секрет смаку в тому, що в нас усе дозріває на відкритому ґрунті.

Attached Products

Пожалуйста, подождите...