Facebook Pixel Сільський Вісник ✔️ Насіння, саджанці і розсада поштою по Україні. Магазин насіння. | Сib.net.ua
2013, 2014, 2016 роках встановлені рекорди Гіннесса і України Книга рекордів Гіннесса 2013, 2014, 2016 роках встановлені рекорди Гіннесса і України
Ми відповідаємо за свій продукт - від замовлення до моменту доставки до вас Гарантія якості Ми відповідаємо за свій продукт - від замовлення до моменту доставки до вас
Ми займаємо в своєму секторі одне з лідируючих місць в нашій країні Номер 1 в Україні Ми займаємо в своєму секторі одне з лідируючих місць в нашій країні
У нас завжди широкий вибір високоякісної продукції Широкий асортимент У нас завжди широкий вибір високоякісної продукції
Дивитися всі >
Новости
февраль 2021
Надзвичайно ефектний, один із найкращих сортів гортензії волотистої.
Детальніше
февраль 2021
Вирощуючи розсаду таким способом, ви завжди будете з раннім урожаєм і додатковим прибутком для сім'ї.
Детальніше
октябрь 2020
Дата публікації: вівторок, 20 жовтня 2020 Автор: Адміністратор
Детальніше
апрель 2020
Дата публикации: четверг, 16 апреля 2020 г.
Детальніше
Всі новини >

Ласкаво просимо в наш інтернет-магазин товарів для Вашого саду і городу

Агрофірма «Ci.B» понад 20 років постачає на ринок насіння овочів та квітів, понад тисячу сортів цибулинних осіннього і весняного асортименту, саджанці плодових і декоративних культур, цибуля-севок і багато інше. 

З інтернет-магазином саджанців і насіння "Сільський вісник" вигідно співпрацювати всім клієнтам, які займаються професійним і аматорським рослинництвом. Фермерам, квітникарям, власникам агробізнесу ми готові запропонувати сертифіковану продукцію - якісний посівний матеріал, здатний давати високу врожайність. Все насіння упаковані в різні типи упаковок - професійні або аматорські, тому підібрати необхідне зможуть як досвідчені, так і початківці квітникарі та городники. 

В інтернет-магазині насіння ви можете придбати рослини, придатні для вирощування в українських кліматичних умовах. Багато з них придатні не тільки для висаджування у відкритий грунт, а й для розведення в приміщенні. Також варто звернути увагу на широкий вибір кімнатних рослин, які внесуть затишок в будь-який інтер'єр.

За останні роки, ми перетворилися в динамічне підприємство, що постійно розвивається. Довготривалі партнерські відносини з найбільшими європейськими виробниками і селекційними центрами дозволяють фірмі займати в своєму секторі одне з лідируючих місць в Україні.

Потужна виробнича база включає в себе тепличний комплекс, дослідні поля, складські приміщення. сучасне холодильне та фасувальне обладнання, власний спеціалізований транспорт. У 2001 році агрофірмою «Ci.B» була заснована щомісячна газета «Сільський вісник», яка на початку 2010 року увійшла в десятку самих підписуються видань України.

Ми працюємо для того, щоб Ваш сад був красивим, а урожай плідним. Наші фахівці враховують потреби різних категорій клієнтів, тому створили широкий асортимент товарів в найдоступніших цінових діапазонах. В інтернет-магазині розсади і насіння можна знайти не тільки звичні садові рослини і городні культури, а й екзотичні посівні матеріали, які легко адаптуються до наших кліматичних умов. Ви можете підібрати ті сорти, догляд за якими не відніме багато часу і сил, щоб отримати вражаючий результат. В "СІВ" ми також пропонуємо вам рідкісні рослини, які стануть цінним прикрасою саду або городу за доступними цінами. Перед покупкою ви зможете ознайомитися з характеристиками вибраного посівного матеріалу на сайті.

Щоб допомогти вам з вибором, в нашому інтернет-магазині працює команда консультантів. Ви можете купити насіння оптом чи вроздріб - з питань співпраці можна звернутися до менеджера або написати на нашу пошту.

Кількість товару по деяких позиціях може бути обмеженим. Ціни по деяким позиціям можуть змінюватися в залежності від зміни цін фірм-виробників і курсу валют. У виняткових випадках ми допускаємо заміну одного сорту іншим (дорожче) без зміни вартості посилки.

Скарги (в письмовому вигляді з фотографіями бракованого матеріалу) приймаються протягом двох тижнів з дня отримання посилки на адресу: а / с 195, м. Харків, 61003, або на електронну пошту: claim@cib.net.ua 

Скарги на невідповідність цвітіння / плодоношення приймаються не пізніше першого цвітіння / плодоношення з дня доставки замовлення.

Читати все