Facebook Pixel Насіння гороху ✔️ Купити посівний горох. Інтернет магазин | Сib.net.ua

Насіння гороху

Товаров: 8
Знайдено 8 товарів
Сортувати:
Хіт
Заказ до
Заказ до
Замовлення до 15-3-2022
Горох Цукровий Колобок (10 г)
шт
Хіт
Заказ до
Заказ до
Замовлення до 15-3-2022
Горох Альфа (50 г)
Код: 100601
9грн
шт
Хіт
Заказ до
Заказ до
Замовлення до 15-3-2022
Горох Овочеве диво (50 г)
шт
Хіт
Заказ до
Заказ до
Замовлення до 15-3-2022
Горох Артилерист (50 г)
шт
Хіт
Заказ до
Заказ до
Замовлення до 15-3-2021
Горох солодкий Мілор (10 г)
шт
Хіт
Заказ до
Заказ до
Замовлення до
Горох Глоріоза (50 г)
шт
Хіт
Заказ до
Заказ до
Замовлення до
Горох Амброзія (50 г)
шт
Хіт
Заказ до
Заказ до
Замовлення до
Горох Динга (50 г)
Код: 100615
8грн
шт

Насіння гороху: передпосівна підготовка насіння і обробка грунту

Горох - сама невибаглива культура в сімействі насіння бобових культур, яка відрізняється скоростиглістю і високою стійкістю до низьких температур. Купити насіння гороху і виростити хороший урожай можна практично в будь-якому куточку країни, навіть в самих північних регіонах. Садівники часто садять горох на залишилися ділянках поля, коли садити вже просто нічого, хоча дана культура володіє видатними перевагами і необхідна в здоровому харчуванні кожної людини.

Висока харчова цінність зерен обумовлена наявністю великої кількості клітковини, протеїну і вітаміну С.унікальний комплекс біологічно цінних компонентів може роками зберігатися в плодах і радувати корисними властивостями любителів бобових.

Насіння гороху можна зібрати доступним способом з дозрілих стручків рослини або недорого купити в спеціалізованій крамниці. У каталозі інтернет-магазину cib представлені основні лущильні промислові породи злаку і цукрові скоростиглі сорти для дачних ділянок. Приємні ціни і доставка по Україні вигідно відрізняють агрофірму cib від аналогічних компаній.

Насіння гороху ціна і вигода врожаю

Незважаючи на умовну доступність, досвідчені аграрії рекомендують купити горох посівний в спеціалізованих точках продажів з наявністю сертифікатів якості. Особливо це стосується промислових посівів, коли для посадки виділяється велика площа.

Купити насіння раннього гороху краще завчасно, перед настанням теплої погоди, для того щоб вчасно підготувати насіннєвий матеріал. Підготовка насіння до посіву включає кілька обов'язкових правил:

  • Зерно слід прогріти на теплій конфорці до 45 градусів протягом 3 годин. З такою ж логікою насіння висушують на сонці протягом 5-6 днів.
  • Для усунення злипання насіння можна опустити зерна в підігріту воду, потім охолодити і добре висушити.
  • В якості калібрування використовується класичний метод усунення пошкоджених зерен за допомогою соляного розчину. Решта насіння на поверхні розчину викидають, а потонули висушують і відправляють на висадку.

Критерії для грунту зростання найпростіші. Для посіву можна виділити ділянку з хорошим освітленням і будь-яким сусідством з іншими рослинами. Горох прекрасно адаптується на пагорбах, складному рельєфі або навіть під гілками дерев.

Купити насіння гороху в Україні зараз особливо просто. Культура користується великою популярністю серед виробників овочевих консервів. Для цінителів свіжих злаків купити насіння солодкого гороху також нескладно, особливо популярні цукрові сорти, які не потребують великих площ під посів.

Насіння овочевого гороху

Насіння гороху в Україні поділяють на три підгрупи: цукровий горох, мозковий горох і лущильний сорт. Купити посівний горох лущильних сортів важливо у кваліфікованого постачальника в герметичній і якісній упаковці. В агрофірмі CIB горох насіння ціна знижена за рахунок великих запасів і можливістю зберігання у власних складських приміщеннях. Новачкові або досвідченому аграрію легше купити горох на посадку у спеціалізованого продавця, ніж збирати насіння самостійно і піддаватися певним ризикам.

Насіння гороху від агрофірми cib

Від якісного насіннєвого матеріалу залежить в кінцевому підсумку плодючість всього врожаю. Для вирощування навіть найстійкішої культури знадобляться кошти і час. Тому у виборі насіння для посіву краще довіритися агрофірмі cib, яка поставляє товари для вирощування аграрних культур і квітів вже більше 20 років і пропонує покупцям найнижчі ціни в країні.