Facebook Pixel Саджанці нектарина ✔️ Купити саджанці нектарина в Україні. Інтернет магазин | Сib.net.ua

Саджанці нектарина

Товаров: 8
Знайдено 8 товарів
Сортувати:
Хіт
Заказ до
Заказ до
Замовлення до 15-8-2022
Нектарин Біг Топ (1 шт)
шт
Хіт
Заказ до
Заказ до
Замовлення до 15-8-2022
Нектарин Біг Хейвен (1 шт)
шт
Хіт
Заказ до
Заказ до
Замовлення до 15-10-2021
Нектарин Кримсон Голд (1 шт)
шт
Хіт
Заказ до
Заказ до
Замовлення до 15-10-2021
Нектарин Ред Голд (1 шт)
шт
Хіт
Заказ до
Заказ до
Замовлення до 15-10-2021
Нектарин Рубіновий (1 шт)
шт
Хіт
Заказ до
Заказ до
Замовлення до 15-10-2021
Нектарин Фантазія (1 шт)
шт
Хіт
Заказ до
Заказ до
Замовлення до
Нектарин Нікітський (1 шт)
шт
Хіт
Заказ до
Заказ до
Замовлення до
Нектарин Харко (1 шт)
шт

Інтернет-магазин Ci.B: саджанці нектарина з доставкою по Україні

Саджанці нектарина-відмінна можливість отримати великий урожай великих фруктів, які так схожі на персик, але відрізняються гладкою, пружною шкіркою. Період плодоношення настає вже через 3 роки після посадки молодого плодового дерева, тому купуючи якісні рослини, покупець зможе незабаром отримати очікуваний результат. Купити саджанці нектарина можна в інтернет-магазині " Ci.B " - і матеріали будуть доставлені одержувачу поштою, а приємна ціна стане вигідним бонусом за покупкою.

Саджанці нектарина: посадка і догляд

Ця культура досить невибаглива. На відміну від примхливого персика, вона відрізняється хорошою стійкістю до шкідників і більшості захворювань. Продаж саджанців нектарина актуальна навесні і восени – це найкращий час для висадки рослини на ділянці. Садівникам корисно дотримуватися наступних рекомендацій:

  • Теплолюбна рослина потребує велика кількість сонячного кольору, тому не любить сусідів з об'ємною кроною, що створюють тінь на ділянці.
  • Полив рясний, але рідкісний і залежить від сорту: при формуванні плодів, за місяць до збору фруктів і після його завершення.
  • Мульчування грунту перегноєм виконують щорічно, раз в сезон вводяться органічні і мінеральні добрива.

Саджанці нектарина в Україні представлені в численних варіаціях-це ранні, середньостиглі та пізні сорти. На сайті можна ознайомитися з описом рослин, характеристиками, особливостями вирощування, а також розрахувати скільки коштує потрібну кількість дерев.

Саджанці нектарина від агрофірми " Ci.B»

За роки плідної та продуктивної роботи в обраній галузі, наша АГРОКОМПАНІЯ заслужила довіру покупців, що підтверджують і десятки позитивних відгуків, отриманих від Клієнтів. У нашому каталозі зручно купити саджанці нектарина в Україні на спеціальних умовах і скористатися наступними перевагами:

  • Готівкова та безготівкова оплата. Покупець самостійно вибирає актуальну і вигідну форму розрахунків, отримуючи своє замовлення у представників нашої фірми.
  • Практична захисна упаковка. Відправка здійснюється в будь-які області і населені пункти країни, що дозволило створити для одержувачів комфортні умови. Купуючи саджанці нектарина з доставкою, майбутній власник може не переживати, що посадкові матеріали будуть зіпсовані під час тривалого транспортування – за рахунок спеціальної обробки і прочнойупаковки, рослина буде повністю готові до подальшої висадки на ділянці.
  • Спецпропозиції. Вигідні умови, лояльна політика цін, акції-замовити дерево нектарин можна з хорошою знижкою і без додаткової переплати.

У каталозі доступна детальна інформація про кожен сорт, А також доступні чіткі, яскраві фото, на яких можна детально розглянути майбутнє рослина і підібрати кращі культури. Досвідчені консультанти детально розкажуть про те, як проходить посадка саджанців нектарина і нададуть необхідні рекомендації – оформляйте замовлення прямо зараз, щоб заощадити, недорого купуючи високоякісні посадкові матеріали.