Facebook Pixel Троянди Tantau & Kordes ✔️ в асортименті купити c доставкою в інтернет магазині | Сib.net.ua

Троянди Tantau & Kordes

Товаров: 0
Знайдено 0 товарів
Сортувати:
За даним запитом не знайдено товарів.

Троянди Кордеса і Тантау на сьогоднішній день охоплюють практично весь світовий асортимент троянд. Tantau - один з найбільш відомих європейських розплідників, територіально розташований в Німеччині. Його історія почалася ще у 1906 році, коли Матіас Тантау, власне на честь якого він і названий, його заснував. Сьогодні ж, троянди Тантау продаються по всьому світу і користуються величезною популярністю серед садівників за рахунок того, що володіють неймовірною красою, рясно цвітуть і швидко приживаються.

Якість троянд Tantau і Kordes

Саджанці цього бренду - завжди якісний посівний матеріал. Купуючи саджанець з відкритою кореневою системою, ви самостійно можете переконатися у правильно сформованій кореневій системі. Щеплення сортів виконано правильно: кожен кущ має кілька потужних гілок, на яких присутні живі бруньки. Правильно висаджуючи кущ і надаючи йому догляд, можна домогтися того, що усі бруньки підуть у ріст.

Троянди Kordes названі в честь відомого німецького селекціонера Вільгельма Кордеса. Розплідник Kordes був заснований трохи раніше, ніж розплідник Tantau, безпосередньо в 1887 році. Спочатку там вирощувалися виключно французькі та англійські сорти троянд. З плином часу Вільгельму Кордесу вдалося вивести власні сорти троянд, які стали не просто відомі, а затребувані у всьому світі в теперішній час. Виводячи нові сорти, Кордес намагався створювати стійкі і морозостійкі троянди. В результаті довгих років кропіткої роботи йому вдалося розробити сорти що володіють тривалим цвітінням, досконалими формами бутонів і незвичайно гарним забарвленнями.

Сказати напевно, троянди Тантау каталог красивіше або ж Кордес можна, так як обидві компанії є постачальниками дійсно якісних саджанців, здатних вирости привабливими рослинами, що володіють прекрасними естетичними якостями. Особливу увагу хотілося б приділити описам троянд у каталогах. Кожен опис дається максимально точно і правдиво. Можливо, пов'язано це з педантичністю, властивої німцям, але, вибираючи продукцію даних брендів, ви будете напевно впевнені в тому, що робите правильний вибір під час покупки. Якщо в описах до квітів сказано, що це рясно квітучі сорти, то це так і є. Переконатися в цьому ви зможете вже у перший же день посадки. Приймаючи рішення троянди Кордеса купити або Tantau, ви отримуєте саджанець, повністю відповідає опису і фото, адже ці виробники піклуються про те, щоб саджанці були не тільки здорові, але й відповідали актуальним вимогам ринкового попиту. Кожен саджанець досить стійкий до грибкових захворювань, негативних температур і адаптований до наших суворих зим.

Рекомендації що до вибору саджанців троянд

Навіть досвідчені садівники нерідко зазнають труднощів з підбором саджанців, а якщо мова йде про троянди, так подвійно. Ми поділимося з вами спільними рекомендаціями, які допоможуть полегшити вибір, а також бути більш впевненими в покупці:

  • Спочатку важливо підібрати сорт і дізнатися про необхідні умови щодо його вирощування. Наприклад, троянди Tantau і Kordes здатні сприятливо переносити негативні температури, характерні нашій кліматичній зоні.
  • На етапі придбання важливо врахувати наступні характеристики саджанця: зростання куща, кількість гілок, періодика цвітіння.
  • Рекомендується купувати молоді саджанці, вік яких не перевищує 2-3 років. Троянди танталу (каталог 2017) представлені виключно молодими особами, що володіють високою життєвою силою і зимостійкістю.
  • Самі ж саджанці обов'язково повинні бути здоровими, не мати будь-яких цяток на стеблах і листках.

Важливо! Саджанці троянд Кордес і Tantau транспортуються упакованими в торф корінням, завдяки чому в будь-який регіон України доставляються повністю здоровими.

Чому вам вигідно купувати троянди в нашому інтернет-магазині?

На сьогоднішній день наша компанія займає перше місце в реалізації насіння й розсади в Україні. Надаємо широкий асортимент вибору виключно якісних посадкових матеріалів.

У числі наших партнерів найбільші європейські виробники і селекціонери, тому якщо вас зацікавила троянда Kordes, купити продукцію компанії у нас можна максимально вигідно. Тривала співпраця з брендом дозволяє нам встановлювати максимально конкурентну вартість на представлений асортимент.

Надаємо зручний спосіб оплати. Зверніть увагу, що розрахуватися за покупку можна тільки після того, як ви особисто переконаєтеся в якості покупки.

Троянди Kordes, каталог представлений кращими видами бренду, стануть справжньою окрасою клумби. Ми будемо раді допомогти вам зробити наш світ більш яскравим і квітучим, робіть замовлення!