Facebook Pixel Цілющий м’якуш дині | Сib.net.ua
Яку версію сайту бажаєте використовувати?

Цілющий м’якуш дині

Назад Цілющий м’якуш дині
24 липня 2023

Чи любите ви диню? Якщо ні, то дізнайтеся, яка це корисна, лікувальна, дієтична та унікальна рослина. Її варто вирощувати та вживати. 

Спробуйте, насолодіться чарівним ароматом і смаком, а тим часом ваша шкіра буде розгладжуватися і молодіти, і навіть настрій поліпшиться. А для всіх інших органів, для їх здорового функціонування дині містять все необхідне: воду, цукри і крохмаль, білки, вуглеводи, харчові волокна, калій, залізо, вітаміни С, РР, В1, В2, каротин, фосфор, мед, кремній… 

А ще цікаво, що у ній є – золото. Звичайно, не зовсім таке, яке ми бачимо у вигляді ланцюжків чи кілець, але воно є у її складі. 

Цілющі властивості мають м’якоть дині, насіння, і навіть шкірка. Вона очищає кишечник, допомагає у боротьбі з зайвою вагою, знімає втому, тривогу та покращує настрій. Але ще треба знати, що диня все ж таки продукт важкий, в сенсі навантаження на шлунок. Її не можна змішувати з молочними продуктами і особливо з алкоголем. Найкраще і найкорисніше їсти диню за дві години до або після основного прийому їжі.  

Як і інших овочевих рослин, динь налічується безліч сортів, які відрізняються смаком, кольором, вагою та формою плодів. 

Тож бажаю всім насолодитися духмяним та медовим смаком м’якоті дині. І зробити, думаю, це не складно, бо рослина не потребує особливої уваги, як здається на перший погляд, і виростити її на своїй городній чи присадибній ділянці особливих зусиль не потрібно.