Facebook Pixel Насіння дині ✔️ в асортименті купити c доставкою в інтернет магазині | Сib.net.ua

Насіння дині

Товаров: 14
Знайдено 14 товарів
Сортувати:
Хіт
Заказ до
Заказ до
Замовлення до 15-3-2022
Диня Ананасова F1 (15 шт)
шт
Хіт
Заказ до
Заказ до
Замовлення до 15-3-2022
Диня Колгоспниця (5 г)
шт
Хіт
Заказ до
Заказ до
Замовлення до 15-3-2022
Диня Тітовка (5 г)
Код: 100755
9грн
шт
Хіт
Заказ до
Заказ до
Замовлення до
Диня Канарія (25 шт)
Код: 100733
2.50грн
шт
Хіт
Заказ до
Заказ до
Замовлення до
Диня Леся (5 г)
Код: 100743
3.50грн
шт
Хіт
Заказ до
Заказ до
Замовлення до
Диня Емір F1 (8 шт)
Код: 100766
4грн
шт
Хіт
Заказ до
Заказ до
Замовлення до
Диня Зима (1 г)
Код: 100772
4грн
шт
Хіт
Заказ до
Заказ до
Замовлення до
Диня Північний Унікум (1 г)
шт
Хіт
Заказ до
Заказ до
Замовлення до
Диня Солодка Красуня (1 г)
шт
Хіт
Заказ до
Заказ до
Замовлення до
Диня Медовуха (1 г)
шт
Хіт
Заказ до
Заказ до
Замовлення до
Диня Золотиста (10 г)
Код: 100723
8.50грн
шт
Хіт
Заказ до
Заказ до
Замовлення до
Диня суперсолодка Янтарна F1 (15 шт)
шт
Хіт
Заказ до
Заказ до
Замовлення до
Диня Амал F1 (5 шт)
Код: 100702
10грн
шт
Хіт
Заказ до
Заказ до
Замовлення до
Диня Делано F1 (5 шт)
Код: 100716
25грн
шт

Як підготувати насіння дині до посадки і отримати хороший урожай?

На українських чорноземах можна вирощувати диню як з посадкою у відкритий грунт, так і за допомогою розсади. Останній варіант більш кращий для північних регіонів з холодним кліматом. Для південного Херсона або Одеської області насіння можна висаджувати в теплий грунт, але це залежить від сорту дині і масштабу ВИРОЩУВАННЯ.

Для невеликих дачних ділянок висадка у відкритий грунт не обернеться особливим ризиком, а для великого врожаю на баштані потрібна підстраховка і якісний насіннєвий матеріал. Купити насіння дині для розсади або висадки у відкритий грунт краще у спеціалізованих продавців з підтверджуючими сертифікатами якості.

Насіння динь в Україні: особливості підготовки перед висадкою

Найбільш популярні і невибагливі купити насіння дині ефіопка в Україні варто на сайті агрофірми cib. Весь насіннєвий матеріал проходить ретельну перевірку на предмет деформованих і пошкоджених зерен, тому покупець може купити насіння дині Київ недорого і без ризику.

Купити насіння ранньої дині краще раніше, тому що для цього сорту потрібно ретельно підготувати і обробити зерна для посадки.

Для рівномірних і "дружних" паростків дині необхідно правильно підготувати насіння:

  • Щоб уникнути злипання насіння поміщають в підігріту воду до 50 градусів і витримують близько 2 годин. Після водяної бані насіння промивають холодною водою і висушують.
  • В якості знезараження і підвищення стійкості до хвороб, насіння краще обробити 1% розчином марганцівки.
  • Кращі сходи дають насіння, які додатково замочили в мінеральних добривах. Для цього можна використовувати фірмові препарати або обійтися звичайною золою або содою.

Для поліпшення стійкості до низьких температур можна «загартувати» насіння, переклавши їх на нижню полицю холодильника. Через 2 доби можна дістати зерна і просушити на паперовому полотні.

Паростки дині з'являться швидше, якщо висаджувати пророслу розсаду, а не сухе насіння. Для цього не потрібні контейнери. Досить протримати зерно в теплій воді протягом 20 хвилин, розкласти на вологу марлю і періодично додавати нові порції вологи. Коли паростки почнуть виглядати з боковини насіння, можна проводити посадку у відкритий грунт.

Грунт для висадки слід полити водою і удобрити субстратом, перегноєм або торфом. Надалі розсаду дині поливають кілька разів на день і підживлюють мінеральними добривами.

Яким би способом ви не користувалися для посадки, важливо купити насіння дині в Україні в герметичній упаковці і з несамовитими термінами зберігання.

Професійні насіння дині: в чому різниця?

Фірмові (або професійні насіння) дині проходять знезараження і не вимагають додаткової обробки дезінфектантами. Насіння дині ціна в такому випадку більш висока, ніж простий відбір насіння доступним способом, але паростки набагато швидше сходять і урожай дозріває на 2-3 тижні раніше. Насіння дині каталозі агрофірми CIB налічують більше 40 сортів, придатних для вирощування в українському грунті і кліматі.

Насіння дині замовити можна в інтернет-магазині cib за приємною ціною з доставкою по Україні. Власні виробничі майданчики, лабораторії та поля для селекціонування дозволяють продавати насіннєвий матеріал за доступними цінами.

Насіння дині від агрофірми cib

Скільки коштують насіння дині і які сорти для вашої дачної ділянки підійдуть найкраще, можна дізнатися на сайті агрофірми cib. Кваліфіковані фахівці компанії запропонують насіння овочів, фруктів і квітів за оптимальною ціною, проконсультують по всіх тонкощах вирощування культури і оформлять доставку в ваш регіон.