Facebook Pixel Насіння капусти білоголової середньостиглої ✔️ в асортименті купити c доставкою в інтернет магазині | Сib.net.ua
Яку версію сайту бажаєте використовувати?
Фільтри
Ціна
грн

Насіння капусти білоголової середньостиглої

Товарів: 2
Знайдено 2 товару
Сортувати:
Заказ до
Заказ до
Замовлення до
Капуста бел. ранньостигла Дитмаршер Фрюер (5 г)
шт
Заказ до
Заказ до
Замовлення до
Капуста бел. середньостигла Рінгтон F1 (20 шт)
Код: 101217
Немає в наявності
15грн
шт

Насіння капусти: особливості підготовки для посадки в грунт

Для хорошого врожаю капусти потрібно підібрати і підготувати насіннєвий матеріал, а потім виростити розсаду або висадити в прогрітий грунт. Насіння можна зібрати в домашніх умовах з дозрілих плодів або купити готові до посадки зерна. Купити насіння капусти недорого в герметичній упаковці хорошої якості можна інтернет-магазині cib. У каталозі агрофірми доступна велика кількість сортів капусти за приємними цінами з доставкою по Україні.

Капуста насіння: замочування та дезінфекція

Насіння капусти білокачанної, відібрані в домашніх умовах, вимагають замочування в розчині з органічним добривом. Далі насіння потрібно помістити в теплу воду до набухання. Після вимочування насіннєвий матеріал потрібно просушити і загартувати при температурі 1-2 градуси.

Якщо купити насіння білокачанної капусти на сайті агрофірми cib, обробляти дезінфектантами зерна не потрібно. Пророслі насіння можна відразу висаджувати в контейнери для розсади або сіяти в прогрітий і заздалегідь підготовлений грунт.

Насіння капусти білокачанної середньостиглої від агрофірми cib

Компанія cib більше 20 років поставляє садівникам насіння овочей і супутні товари для вирощування аграрних культур і декоративних рослин. Власне виробництво і сучасні технології упаковки дозволяють аграріям купити товар за найнижчою ціною з гарантією якості від виробника.