Facebook Pixel Цибулини длінноцветковой лілії Лонгіфлорум ✔️ в асортименті купити c доставкою в інтернет магазині | Сib.net.ua

Цибулини длінноцветковой лілії Лонгіфлорум

Товаров: 3
Знайдено 3 товару
Сортувати:
Хіт
Заказ до
Заказ до
Замовлення до
Длинноцветковые гібриди Miyabi 1416 (1 шт)
шт
Хіт
Заказ до
Заказ до
Замовлення до
Длинноцветковые гібриди Miyabi 1416 (20 шт)
шт
Хіт
Заказ до
Заказ до
Замовлення до
Длинноцветковые гібриди Miyabi 1416 (100 шт)
шт

У дикому вигляді довгоквіткові лілії ростуть в Японії. Тут вона також здавна культивується як садова рослина. Саме японські селекціонери вивели більшість відомих сортів цієї рослини не лише з білими (як у дикого предка), але також зі світло-і темно-рожевими квітками.

Вирощування довгоквіткових лілій

Лілія довгоквіткова цінується за незвичайну форму квіток, яка виділяє їх серед інших сортів цих рослин. Квіти нагадують воронку з довгою трубкою і широким розтрубом. Довжина віночка може становити до 18 см, а діаметр - понад 10 см. Довгоквіткові гібриди - одні з небагатьох різновидів лілій, які вважають за краще грунт із слаболужною реакцією.

  • Зимостійкість. Ці рослини теплолюбиві і навіть при гарному укритті вони не переносять тривалого зниження температури до -25 градусів. Тому в наших широтах довгоквіткові сорти рідко вирощують у відкритому грунті. В основному, їх використовують для вигонки і як тепличну культуру.
  • Стійкість до захворювань. При вирощуванні у відкритому грунті ці рослини легко вражаються вірусними та грибковими захворюваннями, які переносяться з інших видів лілій смокчуючими комахами-шкідниками - попелицею, трипсами. Для профілактики поширення цих захворювань посадки довгоквіткових гібридів і інших садових квітів потрібно періодично обробляти інсектицидами.

Розмноження

Багато сортів цих рослин - стерильні, тому для їх розмноження використовують дочірні цибулини довгоквіткових лілій. Але існують також різновиди, які дають життєздатне насіння. Свіжий насіннєвий матеріал має досить гарну схожість. Тип проростання насіння - підземний. Молоді рослини зацвітають дуже швидко, в деяких випадках квітконоси можуть з'явитися на сьомий-восьмий місяць після посіву. Можна придбати насіння довгоквіткових лілій поштою або виростити їх самостійно.

Довгоквіткові лілії мають тонкий аромат і добре стоять при зрізі. Їх використовують для створення флористичних композицій, декорування приміщень до урочистих заходів. У горщиковій культурі їх часто використовують для вигонки. Для цього цибулини висаджують в горщики з землею і поміщають їх в темне прохолодне місце (з температурою близько 5 градусів) до появи паростків. Потім рослини переносять на світле підвіконня. Оптимальна температура для цвітіння - не вище 20 градусів. При більш високих температурах період цвітіння істотно скорочується.