Facebook Pixel Цибулини лілії тигровій ✔️ в асортименті купити c доставкою в інтернет магазині | Сib.net.ua

Цибулини лілії тигровій

Товаров: 12
Знайдено 12 товарів
Сортувати:
Хіт
Заказ до
Заказ до
Замовлення до 10-1-2021
Гібриди лілії тигровій Pink Giant 1214 (1 шт)
шт
Хіт
Заказ до
Заказ до
Замовлення до 10-1-2021
Гібриди лілії тигровій Pink Giant 1214 (20 шт)
шт
Хіт
Заказ до
Заказ до
Замовлення до 10-1-2021
Гібриди лілії тигровій Pink Giant 1214 (100 шт)
шт
Хіт
Заказ до
Заказ до
Замовлення до
Гібриди лілії тигровій Night Flyer 1214 (1 шт)
шт
Хіт
Заказ до
Заказ до
Замовлення до
Гібриди лілії тигровій Salmon Flavour 1214 (1 шт)
шт
Хіт
Заказ до
Заказ до
Замовлення до
Гібриди лілії тигровій Flore Pleno 1214 (1 шт)
шт
Хіт
Заказ до
Заказ до
Замовлення до
Гібриди лілії тигровій Night Flyer 1214 (20 шт)
шт
Хіт
Заказ до
Заказ до
Замовлення до
Гібриди лілії тигровій Salmon Flavour 1214 (20 шт)
шт
Хіт
Заказ до
Заказ до
Замовлення до
Гібриди лілії тигровій Flore Pleno 1214 (20 шт)
шт
Хіт
Заказ до
Заказ до
Замовлення до
Гібриди лілії тигровій Night Flyer 1214 (100 шт)
шт
Хіт
Заказ до
Заказ до
Замовлення до
Гібриди лілії тигровій Salmon Flavour 1214 (100 шт)
шт
Хіт
Заказ до
Заказ до
Замовлення до
Гібриди лілії тигровій Flore Pleno 1214 (100 шт)
шт

Лілія ланцетолистова (тигрова) відома в культурі більше шестисот років. Її вже у тринадцятому столітті вирощували в Китаї і Японії. Правда, ця квітка культивувалася не як декоративна рослина, а як овоч - від неї отримували м'ясисті, їстівні цибулини, багаті на крохмаль та інші поживні речовини. У європейських садах тигрова лілія з'явилася в XVIII столітті. Садівники гідно оцінили її красиві, яскраві квіти. У нашому каталозі можна підібрати і купити тигрові лілії, що відрізняються великим розміром квітки і різноманітним забарвленням віночка.

Тигрова лілія - невибаглива декоративна рослина для саду

Не дивлячись на зовнішню різноманітність, гібриди цієї лілії об'єднуються однією спільною рисою. У Вікіпедії лілії тигрові описуються як дуже життєздатні рослини. Від свого дикого предка вони успадкували високу зимостійкість і стійкість до хвороб. Тому процес вирощування тигрових лілій зовсім не складний. Їм не потрібні підгодівлі в процесі вегетації, досить буде одноразового внесення добре перепрілого компосту в лунки при посадці цибулин.

  • Місцезнаходження. У природних умовах ці квіти ростуть під нещільним пологом листяних дерев, на краях галявин. Тому оптимальним місцем для посадки тигрових лілій ботанічних сортів стануть клумби і рабатки, розташовані в легкій півтіні. Садові гібриди можна висаджувати і на відкритій ділянці, але потрібно обрати місце, захищене від сильних вітрів.
  • Догляд. Тигрова лілія любить добре дреновані, злегка вологі грунти. Рослини благодатно відгукуються на мульчування скошеною травою, подрібненою корою та іншими рослинними залишками (крім свіжої тирси). Посадки у півтіні потребують полив тільки в дуже посушливі періоди. Для лілій, висаджених на сонячних ділянках, рекомендований помірний полив в ранковий або денний час.
  • Зимостійкість. Усі різновиди (як ботанічні, так і садові гібриди) відрізняються високою зимостійкістю. Цибулини тигрових лілій можуть зимувати під сніговим покривом без додаткового укриття. У селекції тигрову лілію використовують як матеріал для отримання зимостійких декоративних сортів, схрещуючи її з іншими видами.
  • Декоративні якості. Ця рослина відрізняється оригінальною чалмовидною формою квіток (кінці пелюсток сильно загнуті догори), зібраних в суцвіття кисть. На одному стеблі може одночасно розпускатися до 10 квіток. Пелюстки ботанічних різновидів тигрових лілій - яскраво-помаранчеві, з густим темно-коричневим крапом. Забарвлення культиварів може урізноманітнитися від світло-помаранчевого до лососевого й темно-вишневого. Фото тигрових лілій різноманітних кольорів можна подивитися у нашому каталозі. Ці рослини добре виглядають у змішаних посадках з ажурними декоративними злаками, дрібноквітковими однорічними та багаторічними садовими рослинами.

Розмноження

Розподіл материнської цибулини у тигрових лілій відбувається повільно, тому до отримання достатньої кількості посадкового матеріалу (4-6 дочірніх цибулинок) може пройти 5 і більше років. Крім того, ці рослини не дуже добре переносять пересадку. Тому для розмноження тигрових лілій найпростіше використовувати повітряні цибулинки (бульби), які утворюються в пазухах листків. Після відцвітання рослини бульбочки легко відділяються від стебла. Їх висаджують у підготовлений вологий субстрат (наприклад, суміш компосту та піску), де вони швидко вкорінюються.

Тигрові дають багато життєздатного насіння. Тип проростання - підземний. Такий посівний матеріал потребує стратифікації. Тому насіння тигрових лілій сіють під зиму або витримують миски з посівами в холодильнику протягом 6-8 тижнів. Рослини, отримані з сіянців, зацвітають на другий-третій рік.