Facebook Pixel Цибулини ЛОО лілії ✔️ в асортименті купити c доставкою в інтернет магазині | Сib.net.ua

Цибулини ЛОО лілії

Товаров: 9
Знайдено 9 товарів
Сортувати:
Хіт
Заказ до
Заказ до
Замовлення до
ЛОО-гібриди Polar 1214 (1 шт)
шт
Хіт
Заказ до
Заказ до
Замовлення до
ЛОО-гібриди Nuance 1214 (1 шт)
шт
Хіт
Заказ до
Заказ до
Замовлення до
ЛОО-гібриди Pink Briljant 1214 (1 шт)
шт
Хіт
Заказ до
Заказ до
Замовлення до
ЛОО-гібриди Polar 1214 (20 шт)
шт
Хіт
Заказ до
Заказ до
Замовлення до
ЛОО-гібриди Nuance 1214 (20 шт)
шт
Хіт
Заказ до
Заказ до
Замовлення до
ЛОО-гібриди Pink Briljant 1214 (20 шт)
шт
Хіт
Заказ до
Заказ до
Замовлення до
ЛОО-гібриди Polar 1214 (100 шт)
шт
Хіт
Заказ до
Заказ до
Замовлення до
ЛОО-гібриди Nuance 1214 (100 шт)
шт
Хіт
Заказ до
Заказ до
Замовлення до
ЛОО-гібриди Pink Briljant 1214 (100 шт)
шт

Більшість відомих сортів лілій - це прості гібриди, отримані схрещуванням двох вихідних видів. Але існують і більш складні варіанти гібридизації, до яких відноситься лілії ЛОО. Ці сорти - плід схрещування орієнтальних лілій і гібридів ЛО. Гібридизація дозволила збільшити розміри квітки в порівнянні з вихідними різновидами, отримати незвичайні варіанти забарвлення пелюсток.

Особливості культивування

Більшу частину цієї групи лілій складають сорти з середніми термінами цвітіння. Вони чудово виглядають в саду у групових посадках з 3-5 рослин, дають чудовий матеріал для зрізання.

  • Зимостійкість. Лілії ЛОО гібриди належать до теплолюбних сортів, тому на зиму вони мають потребу в гарному укритті. Важливо правильно обрати час для захисту рослин від морозів. Якщо укриття зроблено до того, як встановиться постійна мінусова температура (за середньодобовими показниками), цибулини можуть згнити. Деякі садівники рекомендують утеплювати рослини ранньою весною, щоб нічні заморозки не пошкодили паростки, що з'явилися. Для цих цілей можна використовувати переносні парники з агроволокна на пластикових дугах.
  • Інтервал між рослинами при посадці. Цибулини ЛОО гібридів досить великі, а суцвіття з великими квітками - дуже пишні. Щоб забезпечити рослинам достатньо місця для нормального розвитку, цибулини рекомендується висаджувати на відстані не менше 25 см одна від одної.

Використання гібридів ЛОО у флористиці

Лілії цієї групи приваблюють розкішними великими квітками. Навіть одне стебло лілії, поставлений у вазу разом з декількома гілками декоративної зелені, виглядай дуже святково і нарядно. Щоб продовжити термін життя квітки у вазі і уникнути осипання пилку на скатертину або поверхню столу, флористи рекомендують обережно видалити пильовики (частини тичинок з пилком).

Правда, великі помаранчево-жовті пильники надають квітці особливу декоративність. Тому в даному випадку варто робити вибір, виходячи з призначення букета. Наприклад, якщо квіткова композиція з ліліями виступатиме в якості весільної, то пильники необхідно видалити, щоб не забруднити пилком біле вбрання нареченої. Лілії групи ЛОО можна використовувати також для створення букетів при оздобленні залів для урочистих подій. Ці квіти добре поєднуються з багатьма садовими рослинами, елементами текстильного декору (бантами, стрічками), природними матеріалами.